czwartek, 20 sierpnia 2009

Galeria zasłużonych part 1

Nie, jarmarkowe dzieło wcale jeszcze nie zakończone!
Wypada powiedzeć parę słów o tych, którzy w tym roku zakręcili całą tą maszyną i wprawili ją w ruch. Niestety serwis jarmarkpressfoto nie każdego uchwycił, ale, jak widzicie staramy się zapełnić brakujące kadry jak się da...

Kolejność zdjęć nie świadczy o randze i zasługach, bo nie bawimy się tu w przydzielanie medali. Chcemy, żebyście po prostu nas poznali - zobaczyli trochę od kuchni jak to wszystko powstawało...

A więc, na dobry początek, nasze zaplecze logistyczno-techniczne: MAZI&PEPE. Jak to bywa z webmasterami, nie trudno ich znaleźć w sieci, chociaż w realu nie odnalezieni ;-) Gdyby nie oni, nie było by naszej superekstrawypasionej nowej do tego strony, i bloga pewnie też by nie było, bo to oni tchnęli powiew XXI wieku w organizację jarmarku.

Co tu dużo gadać - dzięki ;-)
Tych Panów chyba nie trzeba przedstawiać. Talentem,cierpliwością, bystrym umysłem i nieodpartym urokiem osobistym wprawili w ruch naszą loterię... żadna Pani Właścicielka restauracji nie odmówiła, gdy prosili o fanty.


Ale i o każdym z osobna możnaby dużo pisać. Taki Adaś na przykład. Ten to złoty chłopak jest! Nie dość, że biegał za fantami, to jeszcze obstawiał każdą stoiskową dziurę w grafiku i na własnych plecach targał stoły. No miód-malina po prostu, pewnie dlatego mówią na niego: Adam "na pomoc" W.Czy to wiatr? Czy to samolot? Nie, to Krzysiek! Przekonujący i czarujący, samorodny talent, jak dotąd nie odkryty i nie doceniony przez fretarianki. Mimo kontuzji dzielnie reprezentował DA w drapieżnym świecie biznesu, wyszarpując od przedsiębiorców co smaczniejsze kąski dla loterii. Serwis plotkarski jarmarku dowidział się nieoficjalnie, że wystąpi w następnej edycji "Mam talent"... będzie próbował sprzedać Chińczykom (bez tłumacza, oczywiście )Pałac Kultury. Zwycięstwo mamy w kieszeni!2 komentarze:

Magda (mazi) pisze...

EBI JAK MOGŁAŚ NIE NAPISAĆ NIC O SOBIE!!! I GDZIE ZDJĘCIA NASZEJ ZASŁUŻONEJ MAMY???? EBI RUUUULEEEEZZZZ!!!!!!

pepe pisze...

w realu to sie po prostu rozmijali z jarmarkpressfoto, i tyle :P