piątek, 22 czerwca 2012

Antykwariat na Jarmarku!


Zapraszamy do współtworzenia Antykwariatu!

Każdy może wziąć udział w tej zacnej inicjatywie. Wystarczy dostarczyć książki na Freta 10 w Warszawie, włożyć je do specjalnie oznakowanej skrzyni w kościele, a już my się nimi odpowiednio zaopiekujemy.

Jakie książki zbieramy? Zbieramy książki już przeczytane, nietrafione prezenty, książki z których się już wyrosło, albo dzieci wyrosły, takie, które się nie podobały (co wcale nie oznacza, że nie spodobają się innym), albo się podobały i chcemy żeby przeczytali je inni, książki, z którymi nie ma co zrobić, które zajmują dużo miejsca, takie, które latami zalegają na półkach i raczej już tam zostaną, te, których trzeba się pozbyć, żeby zrobić miejsce nowym. Wszystkie książki w przyzwoitym stanie będą mile widziane.

Książki będą czekały na nowych właścicieli podczas Jarmarku św. Jacka, który odbędzie się w dniach 15-19 sierpnia 2012 r. Będzie można odkupić swoją książkę, książkę sąsiada, przyjaciela albo ucieszyć się z nowego, wartościowego nabytku. Książki będziemy sprzedawać po kilka złotych, a jeśli w zbiorach trafią nam się jakieś wyjątkowe pozycje, to może za niewiele więcej.
Kwota uzyskana ze sprzedaży książek z Antykwariatu zasili łączny dochód z Jarmarku i zostanie przeznaczona na dożywianie dzieci.
Zachęcamy do przyłączenia się do akcji, włączenia w nią swoich rodzin, przyjaciół, znajomych. Tłumnie przynoście książki i tłumnie przybywajcie na Jarmark!

Brak komentarzy: