piątek, 8 sierpnia 2008

kto za tym wszystkim stoi?

Za całe zamieszanie jarmarkowe poza samym św. Jackiem odpowiedzialne są konkretne, cudownie twórcze osoby. Dlatego krótka prezentacja:

O. Błażej! Nasz Przeor, który po prostu z nami jest i to już nam bardzo pomaga. Ojciec jest odpowiedzialny szczególnie za to, co bedzie się działo podczas Jarmarku w kościele na Freta 10 :)

Specjalistą HR została mianowana Anka, to do niej można zgłaszać swoja chęć pomocy w przygotowaniach. Anna w wolnych chwilach pozuje do zdjęć z torebkami ekologicznymi i prawnikuje na Rondzie ONZ :)

Rzecznikiem prasowym i koordynatorem męskiej ekipy technicznej jest Adam, antropolog i nasz ulubiony mówca :)

Ania zwana Rachelką wespół z Maćkiem zwanym Maćkiem zbierają fanty, mają już ich ze 2 tysiące więc spodziewamy się tłumów przed naszym czarno-białym namiotem loteryjnym :)

W zeszłym roku z wypiekami na twarzy Alma i Ada krzątały sie przy duszpapiekarniku, w tym roku Alma wykorzysta swoje doświadczenie w wypisywaniu przepisów, które sprzedajemy na Jarmarku. Na dodatek bedzie to robić z Natalią. Poza spisaniem przepisów dziewczyny przewidują nawet coś upiec!

Ewa i Marta już zostały zaprezentowane przy okazji posta o pierniczeniu..Tak nam się dziewczyny napierniczyły że czmychnęły na czas Jarmarku za granicę :( ale swój wkład ogromny mają, oj mają, wespół z Pauliną! Pierniki wypieczone, pieknie ozdobione i zapakowane czekają już na nabywców!

Na Jarmarku rokrocznie mamy stoisko z ceramiką. W tym roku wszystkimi garnuszkami, kubkami, podstawkami do jajek i czajniczkami opiekuje sie Gosia, która to już zasłyneła z organizacji kilku poprzednich Jarmarków. Gosia ponadto bardzo pomaga tegorocznym niedoświadczonym organizatorkom, za co jej ogromnie dziekujemy!

Na stoisku Dominikańskiego Namiotu Dobrej Książki bedziecie mogli zobaczyć naszą pobożną położną Magdalenę zwaną Rudą. To własnie ona ściągnęła z najlepszych wydawnictw książki, które będziecie mogli zakupić podczas Jarmarku.

Projektem banerów jarmarkowych zajęli się - Asia, po prostu artystka i Marek, niebawem dyplomowany architekt :)

Poza tymi wszystkimi cudownymi ludźmi jest jeszcze cała masa innych, nie wymienionych tu z imienia cudownych ludzi, którzy krzątają się w naszym Duszpasterstwie i w różny sposób włączają się w przygotowania. A pracy jest cała masa :)

1 komentarz:

Stadzik pisze...

A przez zwykłą skromność Żana nie wspomniała, że nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie głównodowodzące - Żan (kobieta, która ogarnia to wszystko, o czym każdy inny by zapomniał) i Mazi (potrafi okiełznać Internet i butnych współpracowników).
DZIĘKUJEMY DZIEWCZYNY!!!